Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

KOŠÍK 0.00 €

Bicykle DEMA 2019

Najstarší slovenský výrobca bicyklov si pre sezónu 2019 pripravil viacero noviniek, tie najzaujímavejšie si bližšie predstavíme v tomto článku.

Sezóna 2019 - Novinky

Do sezóny 2019 vstupujeme s rozšírenou ponukou tovaru a samozrejme s novými modelmi bicyklov, poďme si v krátkosti predstaviť čo je nové.

Vidlica LEFTY OCHO

Novinka na sezónu 2019, kompletne redizajnovaná a vylepšená vidlica Cannondale LEFTY. Ôsma generácia je najľahšia a zároveň najtuhšia v histórii, pomenovanie dostala podľa španielskej číslovky osem, či že OCHO.

Kultové bicykle GT

GT je kultová americká značka s vyše 40 ročnou históriou, v 80-tych rokoch stála pri zrode horských bicyklov a dnes ponúka moderné a kvalitné bicykle s nezameniteľným dizajnom.

Americká legenda CANNONDALE

Od septembra 2018 v našej ponuke nájdete bicykle americkej legendárnej značky CANNONDALE, bližšie predstavenie tejto značky Vám ponúkame v tomto článku.

Elektrobicykle so stredovým motorom BAFANG MAX DRIVE

V našej ponuke nájdete široký výber elektrobicyklov. Aktuálnou novinkou sú elektrobicykle so stredovým motorom BAFANG MAX DRIVE, poďme si o nich povedať niečo viac.

Bicykle PURE CYCLES

Americká kultová značka bicyklov prichádza, predstavujeme Vám PURE CYCLES

Príslušenstvo a doplnky EXTEND

Nová slovenská značka kvalitných prilieb, cyklo doplnkov a príslušenstva za primeranú cenu.

Bicykle BEFLY

Predstavujeme Vám novú, mladú Slovenskú značku bicyklov BEFLY.

Predajňa Otvorená !!!

Naša nová predajňa v Košiciach na Šklutétyho 1 je už otvorená.