Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Dema REBELL 2020 SKLADOM!

Dema urobila skvelý krok pri vstupe do kategórie karbónových horských bicyklov a pre sezónu 2O2O zaradila dva modely za bezkonkurenčnú ceny s vynikajúcou výbavou. Vyberie si každý fajnšmeker.

MilKit - Revolučný bezdušový systém

Zaradili sme do predaja výnimočnú značku, ktorá sa venuje bezdušovým systémom MilKit. Je to inovatívna firma, ktorá dostala aj ocenenie EUROBIKE Award.

Bicykle DEMA 2019

Najstarší slovenský výrobca bicyklov si pre sezónu 2019 pripravil viacero noviniek, tie najzaujímavejšie si bližšie predstavíme v tomto článku.

Sezóna 2019 - Novinky

Do sezóny 2019 vstupujeme s rozšírenou ponukou tovaru a samozrejme s novými modelmi bicyklov, poďme si v krátkosti predstaviť čo je nové.

Vidlica LEFTY OCHO

Novinka na sezónu 2019, kompletne redizajnovaná a vylepšená vidlica Cannondale LEFTY. Ôsma generácia je najľahšia a zároveň najtuhšia v histórii, pomenovanie dostala podľa španielskej číslovky osem, či že OCHO.

Kultové bicykle GT

GT je kultová americká značka s vyše 40 ročnou históriou, v 80-tych rokoch stála pri zrode horských bicyklov a dnes ponúka moderné a kvalitné bicykle s nezameniteľným dizajnom.

Americká legenda CANNONDALE

Od septembra 2018 v našej ponuke nájdete bicykle americkej legendárnej značky CANNONDALE, bližšie predstavenie tejto značky Vám ponúkame v tomto článku.

Elektrobicykle so stredovým motorom BAFANG MAX DRIVE

V našej ponuke nájdete široký výber elektrobicyklov. Aktuálnou novinkou sú elektrobicykle so stredovým motorom BAFANG MAX DRIVE, poďme si o nich povedať niečo viac.

Bicykle PURE CYCLES

Americká kultová značka bicyklov prichádza, predstavujeme Vám PURE CYCLES

Príslušenstvo a doplnky EXTEND

Nová slovenská značka kvalitných prilieb, cyklo doplnkov a príslušenstva za primeranú cenu.

Bicykle BEFLY

Predstavujeme Vám novú, mladú Slovenskú značku bicyklov BEFLY.

Predajňa Otvorená !!!

Naša nová predajňa v Košiciach na Šklutétyho 1 je už otvorená.
1 Expresná doprava kuriérom
2 2000+ položiek na sklade
3 2 roky servis zdarma pri kúpe bicykla
4 autorizovaný servis Rock Shox
5 Predaj na splátky
© 2020 Bicycle Garage - Všetky práva vyhradené