Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Dodacie a platobné podmienky

 

Doba dodania tovaru

Tovar označený "SKLADOM" máme reálne na predajni v Košiciach a jeho dodacia doba je priemerne 2 pracovné dni, tovar odosielame kuriérskou spoločnosťou UPS do 24 hodín od prijatia objednávky (platí len v pracovné dni).

V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť alebo niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo emailom a dodacia doba sa tak môže predĺžiť aj na 5 a viac pracovných dní.

Osobný odber je možný po potvrdení na našej predajni v Košiciach počas otváracej doby.

 

Platobné podmienky

Dobierka / Hotovosť - peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi (UPS). Daňovým dokladom je faktúra, ktorú obdržíte spolu s tovarom (zároveň slúži ako dodací list), potvrdenie o úhrade faktúry Vám vystaví kuriérska spoločnosť. Pri osobnom odbere na predajni v Košiciach  je možné platiť  v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri tomto spôsobe platby je daňovým dokladom bloček z registračnej pokladne.

Prevodom na bankový účet - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme faktúru v PDF. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. V prípade úhrady prostredníctvom bankového prevodu, platbu prosím realizujte až po potvrdení dostupnosti všetkých položiek z Vašej objednávky. Pri platbe prevodom bude tovar odoslaný, resp. dodaný až po obdržaní Vašej úhrady. Daňovým dokladom je faktúra, ktorú obdržíte spolu s tovarom (zároveň slúži ako dodací list).

 

Cena dopravy

Pri nákupe do 120,00€ účtujeme cenu za dopravu vo výške 5,00€ 

Pri nákupe nad 120,00€ je doprava ZADARMO

Tovar posielame výhradne kuriérskou spoločnosťou UPS

1 Expresná doprava kuriérom
2 2000+ položiek na sklade
3 2 roky servis zdarma pri kúpe bicykla
4 autorizovaný servis Rock Shox
5 Predaj na splátky
© 2020 Bicycle Garage - Všetky práva vyhradené