SUNN SPORT TOX 2.0 20" žltá

Značka: SUNN
Dostupnosť Skladom (dostupnosť 2-4dni)
Kód: YCSUU00001
€405
SUNN SPORT TOX 2.0 20" žltá
Značka: SUNN
Univerzálny detský bicykel SPORT TOX 2.0 od značky Sunn sa vyznačuje výrazným žlto-čiernym prevedením, ktoré je vhodné rovnako pre chlapcov, ako pre dievčatá. Hliníkový rám s pevnou vidlicou je maximálne stabilný a okamžite sa prispôsobí požiadavkám každého malého pretekára. Zaujímavosťou je geometria rámu. Sedlová trubka a jej sklon sú v neštandardnom uhle, ktorý slúži na to, aby sa dvíhaním sedadla automaticky predlžoval aj dohmat na riadidlá, pretože priamoúmerné predlžovanie týchto rozmerov je veľmi dôležité. Prehadzovačka Shimano so 7 rýchlosťami sa zasa postará o bezproblémové radenie.
Objavovanie sveta na kolesách si vaše dieťa naplno užije aj vďaka dobre fungujúcim ráfikovým brzdám, ktoré sú maximálne spoľahlivé. K hladkej jazde prispievajú širšie plášte a 20-palcové kolesá. Vďaka ním je jazda výrazne príjemnejšia a dieťa dokáže s bicyklom jednoducho manévrovať.
NOVINKA! Bicykel k Vám dorazí kompletne zložený a nastavený. Stačí namontovať pedále, otočiť riadidlá a jazdu si môžete užívať ihneď.
Kategória: Detské bicykle - 20"
Veľkosť kolesa: 20'' pre 5-7 ročných
Výška jazdca: od 105 cm
Farba: Žltá
Materiál: Hliník
Odpruženie: Bez odpruženia
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: