BBB BBS-29 CARBSTOP

Značka: BBB
Vysoko výkonné brzdové gumičky pre karbónové ráfy. Brzdové gumičky s dizajnom štyri-v-jednom kompatibilné s kartridžmi BBB CrossStop, BBB TechStop, Shimano, SRAM a Campagnolo. Špeciálna zmes pre vysoký brzdný účinok a extra odolnosť, v porovnaní s bežnými brzdovými gumičkami. Zabraňujú prehriatiu, čím poskytujú ešte väčšiu brzdnú silu v extrémnych podmienkach. Na brzdnej ploche nezanechávajú uhlíkový prach. Dva páry v balení. 
Dostupnosť Skladom (dostupnosť 2-4dni) (>5 ks)
Kód: 3534217
€24,95
BBB BBS-29 CARBSTOP
Značka: BBB
  • Vysoko výkonné brzdové gumičky pre karbónové ráfy. 
  • Brzdové gumičky s dizajnom štyri-v-jednom kompatibilné s kartridžmi BBB CrossStop, BBB TechStop, Shimano, SRAM a Campagnolo. 
  • Špeciálna zmes pre vysoký brzdný účinok a extra odolnosť, v porovnaní s bežnými brzdovými gumičkami. 
  • Zabraňujú prehriatiu, čím poskytujú ešte väčšiu brzdnú silu v extrémnych podmienkach. 
  • Na brzdnej ploche nezanechávajú uhlíkový prach. 
  • Dva páry v balení. 
Kategória: Brzdové špalíky
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BBB CYCLING tu chce byť pre každého cyklistu. Vyrábajú produkty pre náročných profesionálov aj pre rekreačných cyklistov. Vážia si cyklistov, ktorí majú radi cyklistiku a čas strávený na bicykli so svojimi priateľmi. Ich cieľom je inšpirovať ľudí, niekedy nečakanými spôsobmi, a ponúknuť im najlepšie riešenia so širokou škálou produktov. Viac ako 20 rokov s vášňou tvoria produkty, ktoré sú lepšie ako ich alternatíva. Značku aktuálne nájdete v 44 krajinách po celom svete.