Bicycle Garage - Servis bicyklov a elektrobicyklov

SERVIS bicyklov a elektrobicyklov - HOLUBYHO 9, Košice  - Objednaj sa na SERVIS alebo konzultáciu, Tel.: +421 949 228 612
 

Servis bicyklov má v našej firme dlhú históriu a tradíciu. Naša servisná tradícia sa datuje od roku 2010 a náš stabilný servisný tím tvoria servisní technici, školení priamymi distribútormi značiek Sram, Rock Shox, Fox, Shimano, Bosch, Bafang, Cannondale, Lefty a podobne. 

V servise BICYCLE GARAGE sa staráme o kompletné a komplexné servisné služby pre bicykle a elektrobicykle v Košiciach aj po celom Slovensku. To znamená, že robíme maximum pre to, aby naše služby dávali zmysel a dávali naozajstný pôžitok z jazdy.

 Celý tím Bicycle Garage je tu na to, aby Ti spríjemnil chvíle strávené na bicykli. 

Pri našich službách používame len tu najkvalitnejšiu cyklokozmetiku značiek Muc-Off a Peatys, ktorú sami používame, máme otestovanú a sme s ňou spokojní. Nakoľko sa cyklistický segment vyvíja šialenou rýchlosťou a trendy sa vyvíjajú takmer z mesiaca na mesiac, menia sa aj obľúbené produkty a servisné upgrade komponenty. Ak máš preferovanú značku komponentov, ktorú si nenašiel u nás na webe a eshope, nelám si hlavu. Máme dodávateľov na takmer všetky produkty z cyklistického priemyslu - stačí nás kontaktovať, alebo sa u nás osobne zastaviť a radi poradíme.

Naše servisné služby stále rozširujeme, no ak si nenašiel v cenníkoch službu, ktorú by si potreboval, je veľmi pravdepodobné, že to robíme, no nemáme to uvedené v cenníku z dôvodu ojedinelosti niektorých úkonov. 

Servisný balík_XS.B Servisný balík_S.B Servisný balík_M.B_2
 servisný balíkL.B_1 servisný balík.XL.B

 

 


 

PngItem_90388  SERVISNÉ BALÍKY, ktoré odporúčame Wink Emoji [Free Download IOS Emojis]

Kompletný aktuálny cenník nájdeš tu :
 SERVISNÉ BALÍKY - 2024 - cenník

   


 

 48994 SERVISNÉ ÚKONY MIMO HLAVNÉHO CENNÍKA

Kompletný aktuálny cenník nájdeš tu : 
SERVISNÉ ÚKONY - cenník - 2024

 


 

58798SERVIS ODPRUŽENIA - VIDLICE - TLMIČE - TELESKOPICKÉ SEDLOVKY

Kompletný aktuálny cenník nájdeš tu :
 SERVIS-odpruženie-2024

 


 

PngItem_1919134  PROFESIONÁLNE ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE A MAZANIE REŤAZE 

Kompletný aktuálny cenník nájdeš tu :
ULTRAZVUK - čistenie a mazanie - cenník