CicloSport PC SET TOOL pripojenie na PC

Značka: CicloSport
PC-Set-Tool umožňuje jednoduchý spôsob, ako nastaviť vaše CICLOSPORT zariadenie. Všetky nastavenia možno vykonať pomocou užívateľsky prívetivého softvérového rozhrania, takže váš prístroj bude nastavený a pripravený na použitie len za niekoľko sekúnd. Použitie PC-Set-Tool Vám tiež umožňuje uložiť všetky nastavenia a všetky dáta na vašom PC, alebo Mac-u. Zahŕňa to aj denné a celkové hodnoty, ako je vzdialenosť, tepová frekvencia, nadmorská výške atď. (v závislosti na zariadení a neslúži na prenos dát z pamäte zariadení ako je CM9.3A). Okrem toho PC-Set-Tool kontroluje on-line aktualizáciu firmvéru pre váše CICLOSPORT zariadenie. Vždy, keď sú v ponuke vylepšenia, či pridané funkcie, stačí kliknúť na tlačidlo aktualizácie a prístroj sa aktualizuje a bude mať nové funkcie. 
Kompatibilné zariadenia: CM 2.11 CM 2.21 CM 4.11 CM 4.21 (HR) CM 4.41A (HR) CM 9.3A (+)
Dostupnosť Skladom (dostupnosť 2-4dni) (>5 ks)
Kód: 11204690
€19,99 –25 % €14,99
CicloSport PC SET TOOL pripojenie na PC
Značka: CicloSport
CicloSport PC SET TOOL pripojenie na PC
€19,99 –25 %
PC-Set-Tool umožňuje jednoduchý spôsob, ako nastaviť vaše CICLOSPORT zariadenie. 
Všetky nastavenia možno vykonať pomocou užívateľsky prívetivého softvérového rozhrania, takže váš prístroj bude nastavený a pripravený na použitie len za niekoľko sekúnd. 
Použitie PC-Set-Tool Vám tiež umožňuje uložiť všetky nastavenia a všetky dáta na vašom PC, alebo Mac-u. 
Zahŕňa to aj denné a celkové hodnoty, ako je vzdialenosť, tepová frekvencia, nadmorská výške atď. (v závislosti na zariadení a neslúži na prenos dát z pamäte zariadení ako je CM9.3A). 
Okrem toho PC-Set-Tool kontroluje on-line aktualizáciu firmvéru pre váše CICLOSPORT zariadenie. Vždy, keď sú v ponuke vylepšenia, či pridané funkcie, stačí kliknúť na tlačidlo aktualizácie a prístroj sa aktualizuje a bude mať nové funkcie. 

Kompatibilné zariadenia: 
CM 2.11 
CM 2.21 
CM 4.11 
CM 4.21 (HR) 
CM 4.41A (HR) 
CM 9.3A (+)
Kategória: Cyklopočítače & GPS
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ak hľadáte spoľahlivý cyklopočítač, výškomer, merač srdcovej frekvencie alebo vhodné príslušenstvo, kvalitné produkty od značky Ciclosport sú výbornou voľbou. Tento tradičný bavorský výrobca spája inovácie a kvalitu s čistým dizajnom. Či už ste zvyknutí na zariadenia s káblom alebo bez neho, zariadenia Ciclosport ponúkajú veľa praktických funkcií, ako napr. GPS navigačný systém, integrovaný plánovač trás, trvalé osvetlenie displeja, presné meranie nadmorskej výšky, vzdialenosti, rýchlosti, času a spotreby kalórií.