Hamax Náhradné lyžiny Hamax

Značka: Hamax
Náhradné kovové lyžiny (konzola) na znížené rámy a bicykle s 29" - vými kolesami. Hamax ponúka rad náhradných nosných tyčí. Či už potrebujete zvýšiť alebo znížiť sklon sedadla, znížiť polohu sedadla alebo predĺženú lištu, aby sedel na bicykli s malými rámami, máme pre Vás riešenie!
Kód: HAM603083
€24,90
Hamax Náhradné lyžiny Hamax
Značka: Hamax
Sedačka: Siesta/Caress
Skladom (dostupnosť 2-4dni) (>5 ks) | HAM603083
€24,90
Sedačka: Kiss/Sleepy/Smiley
Skladom (dostupnosť 2-4dni) (>5 ks) | HAM603078
€24,90
Sedačka: Zenith/Amaze
Skladom (dostupnosť 2-4dni) (3 ks) | HAM604015
€24,90
Náhradné kovové lyžiny (konzola) na znížené rámy a bicykle s 29" - vými kolesami. 
Hamax ponúka rad náhradných nosných tyčí. Či už potrebujete zvýšiť alebo znížiť sklon sedadla, znížiť polohu sedadla alebo predĺženú lištu, aby sedel na bicykli s malými rámami, máme pre Vás riešenie!
Kategória: Sedačky - príslušenstvo
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hamax. Bezpečnosť, kvalita a dizajn. Hlavným krédom Hamaxu už od jeho založenia v roku 1958 je: Zbierajte vzácne okamihy, nie veci. Od tej doby nórska spoločnosť vyvíja outdoorové produkty pre deti, ktoré pomáhajú rodinám viesť zdravý a aktívny životný štýl, pričom sa vždy zameriavajú na vysokú kvalitu a bezpečnosť. V našom obchode nájdete praktických pomocníkov na každý deň, ako sú detské cyklosedačky či vozíky a zodpovedajúce príslušenstvo. Nechajte teda auto v garáži, nadýchajte sa čerstvého vzduchu a objavujte svet spolu – samozrejme s Hamaxom.